Polska wersjaEnglish version

Photos directory 50244

Upload images up to 10 MB in size, JPG/PNG/GIF formats supported, create a photo albums or your own website.
Epiphone SG(Andrzej Gontarek)Admira Sewilla(Andrzej Gontarek)Lag, nawet nowy czasami wymaga dopieszczenia.(Andrzej Gontarek)Po trzecie: gotowe do grania :)(Andrzej Gontarek)Po drugie- się sklei...(Andrzej Gontarek)Po pierwsze- się urwało...(Andrzej Gontarek)
Naturalne jest piękne :)(Andrzej Gontarek)Mr of America(Andrzej Gontarek)Les Paul 50s Tribute 2016 T, NÓWKA do ustawienia. CYTRA MUSIC PŁOCK(Andrzej Gontarek)1,25 to jak na elektroakustyka świetny wynik. Praca popłaca :)(Andrzej Gontarek)Kwartet egzotyczny Marina 12, Gibson SG USA, Ibanez Jem i Ran :)(Andrzej Gontarek)Epiphone z główką na temblaku :)(Andrzej Gontarek)
Podstrunnica Epiphone LP Prophecy Plus po konserwacji.(Andrzej Gontarek)Cała masa osprzętu GRECO przed usunięciem patyny i polerowaniem.(Andrzej Gontarek)Cort w trakcie konserwacji podstrunnicy.(Andrzej Gontarek)GRECO- układ elektryczny w trzywarstwowym body.(Andrzej Gontarek)Stary, ale jary HOFNER archtop.(Andrzej Gontarek)Mostek elektroakustyka inaczej.(Andrzej Gontarek)
Polerowanie progów: z lewej przed zabiegiem, z prawej po.(Andrzej Gontarek)Fender stratocaster oryginał z custom shop.(Andrzej Gontarek)FERNANDES V z aktywną elektroniką EMG, ale to gada !!!(Andrzej Gontarek)Ciekawy strunociąg i gitara nabiera innego wyglądu.(Andrzej Gontarek)Składak: gitara PIĘCIOSTURNOWA(strój: G,D,A,E,B) wg pomysłu Waldka P. Gryf JOLANA DELICE z 1957 roku, korpus DEFIL JAZZ z 1979 roku. Ot taka ciekawostka :)(Andrzej Gontarek)CORT M600 świetny instrument za małą kasę- polecam :-)(Andrzej Gontarek)
Ściskam serdecznie ;)(Andrzej Gontarek)JACKSON seria X(Andrzej Gontarek)Bardzo dobry i bardzo drogi instrument. Brzmienie powalające, wykonanie znakomite.(Andrzej Gontarek)Mewa z Kanady.(Andrzej Gontarek)Fender Tele bajecznie brzmiący.(Andrzej Gontarek)Przepiękny i znakomicie wykonany instrument, a jak brzmi...(Andrzej Gontarek)
Audia2.ecom.com.plKlasatps.ecom.com.plSwiatdywanow2.ecom.com.plSwietlica-sp12.witryna.infoEmma.freewebweb.comBogdangroth.ecom.net.pl
Do you want your website or gallery promoted on main page? Write to us!