Polska wersjaEnglish version

Photos directory 50249

Upload images up to 10 MB in size, JPG/PNG/GIF formats supported, create a photo albums or your own website.
Prostota bywa niezastąpiona.(Andrzej Gontarek)Tak, tak, tak ...(Andrzej Gontarek)Ibanez po przejściach(Andrzej Gontarek)Dzieło sztuki (Andrzej Gontarek)LAG Super strat, tani i dobry instrument.(Andrzej Gontarek)Ibanez- i wszystko jasne :)(Andrzej Gontarek)
YAMAHA Pacyfica- z taką akcją da się na niej normalnie grać.(Andrzej Gontarek)Zebra? No! (Andrzej Gontarek)MENSFELD V z przetwornikami Ścierańskiego- piękny i starannie wykonany instrument.(Andrzej Gontarek)Gibson superstrat.(Andrzej Gontarek)Fender Stratocaster HSH USA(Andrzej Gontarek)Jesionowy STRAT, z palisandrową podstrunnicą, tylko jednym humbuckerem GOTOH i iście diabelskim brzmieniem- czarny potwór normalnie ;)(Andrzej Gontarek)
Cacko w każdym calu i detalu.(Andrzej Gontarek)Testowanie gryfu- najpierw oko i ucho a potem czujniki mechaniczne.(Andrzej Gontarek)RAN na wspomaganiu EMG i jest mocno.(Andrzej Gontarek)Złamas EPIPHONE, po naprawie nie do poznania, jakiś taki cały... :)(Andrzej Gontarek)LAG 4S 100D(Andrzej Gontarek)Gibson SG, no kawał mięcha, Piotr wie co dobre :)(Andrzej Gontarek)
LAG T44D(Andrzej Gontarek)Washburn WI- 66VF fajnie grające wiosełko.(Andrzej Gontarek)Stagg klasyk po przejściach. Po naprawie i konserwacji brzmi i wygląda :)(Andrzej Gontarek)Po poprawkach i naprawie. Lepiej wygląda i działa :)(Andrzej Gontarek)Przed poprawkami...(Andrzej Gontarek)Wyjątkowy Squier Japan, brzmienie powala.(Andrzej Gontarek)
Jeszcze ustawienie floyda, zestrojenie i czas na relaks :)(Andrzej Gontarek)Po zawoskowaniu gadają baaardzo przyzwoicie.(Andrzej Gontarek)Z tego klonu będzie gryf, reszta na opał :)(Andrzej Gontarek)Epiphone SG, przepięknie brzmiący bas.(Andrzej Gontarek)Bardzo interesujący mostek (Ibanez Destroyer II)(Andrzej Gontarek)Blokada strun, patent Ibaneza.(Andrzej Gontarek)
Audia2.ecom.com.plKlasatps.ecom.com.plSwiatdywanow2.ecom.com.plSwietlica-sp12.witryna.infoEmma.freewebweb.comBogdangroth.ecom.net.pl
Do you want your website or gallery promoted on main page? Write to us!