Polska wersjaEnglish version

Katalog zdjęć 50243

Dodawaj zdjęcia o rozmiarze do 10 MB o formatach JPG/PNG/GIF, stwórz galerię zdjęć lub własną stronę WWW.
Wynalazek Waldemara P. który nazwał roboczo LITARA, ciekawe dlaczego?(Andrzej Gontarek)1/2 Jolana Horicane 1/2 pomysł Waldka B. Całość wyjątkowo brzmiąca i fotogeniczna.(Andrzej Gontarek)E6 1mm nad dwunastym progiem, i tak ma być :-)(Andrzej Gontarek)Musima Junior, jeszcze z DDR. Blisko czterdziestoletni klasyk a z wyglądu nówka.(Andrzej Gontarek)Gibson LP złoty z fabryki w Nashville 2011(Andrzej Gontarek)Icon(Andrzej Gontarek)
The wall :-) (Andrzej Gontarek)Chromowane jest piękne :-)(Andrzej Gontarek)Czarnoksiężnik Rysiek.(Andrzej Gontarek)Epiphone SG(Andrzej Gontarek)Admira Sewilla(Andrzej Gontarek)Lag, nawet nowy czasami wymaga dopieszczenia.(Andrzej Gontarek)
Po trzecie: gotowe do grania :)(Andrzej Gontarek)Po drugie- się sklei...(Andrzej Gontarek)Po pierwsze- się urwało...(Andrzej Gontarek)Naturalne jest piękne :)(Andrzej Gontarek)Mr of America(Andrzej Gontarek)Les Paul 50s Tribute 2016 T, NÓWKA do ustawienia. CYTRA MUSIC PŁOCK(Andrzej Gontarek)
1,25 to jak na elektroakustyka świetny wynik. Praca popłaca :)(Andrzej Gontarek)Kwartet egzotyczny Marina 12, Gibson SG USA, Ibanez Jem i Ran :)(Andrzej Gontarek)Epiphone z główką na temblaku :)(Andrzej Gontarek)Podstrunnica Epiphone LP Prophecy Plus po konserwacji.(Andrzej Gontarek)Cała masa osprzętu GRECO przed usunięciem patyny i polerowaniem.(Andrzej Gontarek)Cort w trakcie konserwacji podstrunnicy.(Andrzej Gontarek)
GRECO- układ elektryczny w trzywarstwowym body.(Andrzej Gontarek)Stary, ale jary HOFNER archtop.(Andrzej Gontarek)Mostek elektroakustyka inaczej.(Andrzej Gontarek)Polerowanie progów: z lewej przed zabiegiem, z prawej po.(Andrzej Gontarek)Fender stratocaster oryginał z custom shop.(Andrzej Gontarek)FERNANDES V z aktywną elektroniką EMG, ale to gada !!!(Andrzej Gontarek)
Audia2.ecom.com.plKlasatps.ecom.com.plSwiatdywanow2.ecom.com.plSwietlica-sp12.witryna.infoEmma.freewebweb.comBogdangroth.ecom.net.pl
Chcesz aby Twoja strona była promowana na głównej stronie? Napisz do nas!